Prevádzkovateľ:

 

Obchodné meno: Pavol Zbončák

Sídlo:  Podzávoz 2499, 022 01 Čadca

IČO:   448 63 136

DIČ:    1078215116

IČ DPH: neplátci DPH

Spoločnosť zapísaná:  v ŽR: Číslo živnostenského registra: 520-21831

Bankové spojenie:  SK 1811000000002934477063 (Tatra banka)Portál nemôže zverejniť ponuky ubytovania súkromných osôb ale aj podnikateľských subjektov.


Povinnosti ubytovateľa:


Ubytovateľ sa zaväzuje, pokiaľ ide o pracovné ubytovanie presne v súlade so všetkými informáciami o ubytovaní, ktoré si ubytovateľ uvedie do svojej súčasnej prevádzky zariadenia. Ubytovateľ je povinný informovať o súčasnom objekte aktuálne. Slúži mu na to, aby jeho užívateľský profil, ktorý nájdete pri pridávaní ubytovania na portáli. Ubytovateľ sa zaväzuje komunikovať so zákazníkmi, ktorí neznášajú, dodržiavajú morálne a etické pravidlá.

Ukončenie spolupráce zo strany ubytovateľa:

Ubytovateľ môže spoluprácu s portálom ukončiť na konci predplateného obdobia. Obdobie si ubytovateľ vyberá na začiatku propagácie na základe balíkov. Ubytovateľ môže ukončiť spoluprácu aj skôr, ako mu vyprší platnosť balíka, ale v takom prípade ubytovateľ neprijme nárok na vrátenie peňazí ani na náhradu škody.

Ukončenie spolupráce zo

strán portálu : Portál ubytovania môže fungovať s ubytovateľom, ktorý skončí, ak ubytovateľ nebude reagovať na to, čo je napísané pod odsekom Povinnosti ubytovateľa. 

Ukončenie služieb portálu:

Prevádzkovateľ môže upravovať alebo v prípade technickej údržby a prerušiť poskytovanie služieb tohto portálu alebo materiálov uvedených na tomto portáli. Prevádzkovateľ nenesie voči vám ani žiadnu tretiu stranu zodpovednosti, pretože v dôsledku tejto úpravy alebo prerušenia. V prípade údržby alebo stiahnutia portálu sa ubytovateľom nedá s balíčkami odrátať dni, ktoré portál stál.

Webové stránky ubytovateľov:

Ubytovatelia môžu svoju propagáciu uvádzať aj svojimi webovými  stránkami. Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za obsah, ktorí si ubytovatelia vložia na portál. Prevádzkovateľ nezodpovedá za dohodu medzi obsluhu a ubytovateľom. 


Cena propagácie ubytovania podľa balíkov:


Cenu a podrobné informácie, ktorý balík čo obsahuje, sa dozviete sem:
Balíky pre ubytovateľovTieto podmienky nadobúdajú platnosť dňom ich zverejnenia.