PENZION SATY

Ubytovanie za skvelé ceny

Popis

Penziónu SATY, vám celoročne poskytne kvalitné ubytova nie. Svojou polohou a vybavenosťou je predurčený nielen na trávenie aktívnej dovolenky, relax, rodinné pobyty, ale aj pre rôzne firemné akcie, obchodné rokovania, oslavy a spoločenské podujatia.
Výborná východisková poloha umožňuje ľahkú a rýchlu dostupnosť k turisticky najatraktívnejším a najvyhľadávanejším objektom Slovenska.
Penzión SATY sa nachádza na Liptove v centre obce Liptovské Sliače 5 km od vyhľadávaného Thermal Parku Bešeňová. Okolité hory, Nízke Tatry, Vysoké Tatry, Chočské vrchy, Malá a Veľká Fatra, bohaté termálne pramene, Liptovská Mara, vytvárajú výborné podmienky pre turistiku, cykloturistiku, vodné športy a ďalšie aktivity v prírode. V zime kvalitné lyžiarske strediská v okolí – Skipark Ružomberok, Jasná, Chopok, Demänovská dolina, Donovaly, Revúce, Opalisko, Žiarce a ďalšie – uspokoja náročných lyžiarov aj začiatočníkov.
Thermal park Bešeňová s celoročnou prevádzkou, so svojou liečivou termálnou vodou s mimoriadnymi účinkami, je zas optimálnym miestom pre relax a regeneráciu.Prijmite prosím naše pozvanie do príjemných a útulných priestorov nášho penziónu. Veríme, že sme vďaka našim skúsenostiam, výbave a ochotnému personálu schopní uspokojiť aj tú najnáročnejšiu klientelu. Či už na jednu, alebo viac nocí, veríme, že sa u nás budete cítiť ako doma. Pohodlne vybavené izby ponúkame za priaznivú cenu. Samozrejmosťou je čistota a každodenné upratovanie. Príjemný personál rád zodpovie všetky Vaše prípadné otázky.

Liptov patrí k turisticky najpríťažlivejším regiónom Slovenska, o čom vás presvedčí pobyt v ktoromkoľvek objekte zo sekcie Liptov ubytovanie. Ak by ste chceli mať nablízku predovšetkým termálne kúpalisko Gino Paradise Bešeňová, Nízke Tatry a lyžiarske stredisko Ružomberok – Malinô Brdo, zvoľte si ubytovanie Liptovské Sliače. Obe kategórie objavíte na webstránke www.UbytovanieNaSlovensku.eu.

Penzión sídli v príjemnom prostredí v centre obce Liptovské Sliače, na adrese:

Námestie J. Kútnika-Šmálova 1872/4A, 034 84 Liptovské Sliače.

Špecifické detaily inzerátu

Min. nocí: 1
Osôb od: 1
Osôb do: 1
Počet kuchyň: 1
Počet kúpelní: 1
Ubytovanie vhodné pre: Pre náročných, Pre rodiny s deťmi, Pre páriky, Pre turistov
Ubytování vhodné na: Na zimnú dovolenku, Na jarné prázdniny
Poloha ubytovania: V obci/ v meste

Špecifické detaily inzerátu

Min. nocí: 1
Osôb od: 1
Osôb do: 1
Počet kuchyň: 1
Počet kúpelní: 1
Ubytovanie vhodné pre: Pre náročných, Pre rodiny s deťmi, Pre páriky, Pre turistov
Ubytování vhodné na: Na zimnú dovolenku, Na jarné prázdniny
Poloha ubytovania: V obci/ v meste

Lokalita

Ružomberok, Žilinský kraj, Slovensko
Námestie J. K. Šmálova 1872/4A, 034 84 Liptovské Sliače
Kontakt
Nezabudnite spomenúť že voláte z ubytkozaskveleceny.sk
Telefon/mobil:: Te..........zobraziť
Pridané 05-11-2020